فریت بار به عمان از اصفهان

ارسال بار به کانادا

“ارسال بار به کانادا” چه به‌صورت تجاری و چه به‌صورت فریت بار ، از خدمات مهم شرکت “سریع ترابر کهکشان” میباشد. چنانچه قصد ارسال بار به شهرهای مختلف کشور کانادا را دارید،‌ شرکت سریع ترابر کهکشان با داشتن کامل‌ترین و گسترده‌ترین شبکه فروش بار خارجی، امکان ارسال بار شما (اعم از لوازم شخصی و وسایل منزل) به شهرهای تورنتو (Toronto) ، اوتاوا (Ottawa) ، مونترال(Montreal)، ونکوور (Vancouver) ، کلگری(Calgary) ، ادمونتون (Edmonton) ، وینیپگ (Winnipeg) ، ساسکاتون (Saskatoon) ، هالیفکس (Halifax) ، کبک (Kebec)، ویکتوریا (Victoria) و … را با بهترین قیمت و با معتبرترین خطوط هوایی بین‌المللی، برای شما مشتریان محترم فراهم نموده است.

شرکت سریع ترابر کهکشان در خدمتی نوین امکان ترخیص و تحویل بار به آدرس را در کانادا برای شما مشتریان محترم فراهم نموده است. برای فریت بار به کانادا و اطلاع از هزینه های آن، کافیست با ما تماس بگیرید، تا پس از گرفتن مشاوره رایگان از کارشناسان ما، در صورت تمایل در کوتاه‌ترین زمان، همکاران ما در محل شما حاضر شده و در کلیه فرایند فریت بار به کانادا تا تحویل بار در آدرس مقصد، شما را یاری کنند.

فریت بار به مقصد شما در شهرهای کانادا

شرکت سریع ترابر کهکشان با داشتن کامل‌ترین و گسترده‌ترین شبکه فروش بار خارجی و نماینده معتبر در کانادا، امکان ارسال بار شما به شهرهای تورنتو، مونترال، ونکور و کلگری را به صورت درب به درب فراهم نموده است. در این سرویس، بارهای ارسالی شما به کانادا، از گمرک کانادا ترخیص و به آدرس شما در منزلتان تحویل می گردد.


جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ارسال بار به خارج از کشور و هزینه‌های آن، با کارشناسان ما تماس بگیرید:


۰۳۱۳۲۳۶۷۱۷۳


۰۹۱۳۷۴۷۶۷۲۶

شرکت سریع ترابر کهکشان با داشتن مجوز از سازمان هواپیمایی کشوری و دارا بودن دفتر فعال در ترمینال بار فرودگاه امام خمینی(ره)، اطمینان شما در جهت همکاری مستقیم و بدون واسطه جهت فریت بار به کانادا را فراهم می‌آورد. لازم به ذکر است که کلیه بارنامه‌های شما مشتریان عزیز، در دفتر سریع ترابر کهکشان واقع در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی صادر می‌گردد.

چه مقدار بار میتوان بصورت فریت بار مسافری به کانادا ارسال کرد؟

با توجه به محدودیت ایرلاین‌ها در مقدار مجاز بار همراه مسافر (حدود 30 کیلوگرم) و هزینه زیاد اضافه بار در پای کانتر، در صورت داشتن اضافه بار، ما به شما سرویس فریت بار مسافری را پیشنهاد می کنیم. با این روش، هزینه‌های شما تا یک سوم کاهش پیدا می‌کند. شما میتوانید هر میزان از لوازم منزل را که بخواهید، به مقصدتان ارسال نمایید.

چه کالاهایی را میتوان به کانادا فریت کرد؟

با این روش شما می توانید هر آنچه برای مسافرت به کانادا نیاز دارید، از قسمتی از وسایل زندگی تا سوغاتی و هدیه را، با سریع ترین، ایمن ترین و مقرون به صرفه ترین راه، ارسال نموده و در آدرس خود در کانادا تحویل بگیرید.

کافیست با ما تماس بگیرید. همکاران ما با ارائه‌ی بهترین مشاوره در خصوص فریت بار به کانادا، محموله‌ی شما را، با بهترین قیمت و در کوتاهترین زمان، به‌صورت کاملا ایمن و با بیمه‌نامه‌های بین‌المللی خطوط هوایی، برای شما فریت می‌نمایند. ارسال هوایی کالاهایی نظیر لوازم منزل، لوازم شخصی، قطعات یدکی، انواع دستگاه‌های صنعتی، نمونه‌های تجاری، تابلوهای نقاشی، فرش ، پیانو، پوشاک ، خشکبار و … به کانادا، با بسته‌بندی کامل و تهیه مجوزهای گمرکی و صدور بارنامه هوایی، از صفر تا صد، در تخصص ماست.

هزینه فریت بار به کانادا

هزینه فریت بار به کانادا، بسته به اینکه شما قصد ارسال بار به کدامیک از شهرهای کانادا را داشته باشید، متفاوت می‌باشد. ضمنا حضور واسطه‌ها، همیشه باعث افزایش قیمت، کاهش کیفیت خدمات و بعضا سوء استفاده در هر خدماتی می‌گردد. برای اینکه شما بتوانید هزینه‌ فریت بار به کانادا را برای محموله‌ی خود مدیریت نمایید، نیاز به آگاهی از نکاتی دارید که قیمت تمام شده‌ی فریت بار، به آنها وابسته می‌باشد.

تعرفه‌ی فریت بار به کانادا به چه چیزهایی بستگی دارد؟

تعرفه‌ی ارسال بار به کانادا به مواردی که در زیر عنوان میکنیم بستگی دارد:

 • هزینه بسته بندی بار فریت
 • هزینه‌ی حمل تا قسمت بار فرودگاه امام خمینی (ره)
 • هزینه‌ی توزین، تخلیه و بارگیری و انبارداری
 • هزینه‌های گرفتن مجوزهای مربوط به بار و بسته بندی
 • هزینه بارنامه‌ی هوایی
 • هزینه‌ی تشریفات گمرکی و گرفتن پته مسافری (برگه سبز) یا جواز صادراتی برای کالاهای تجاری

برای آگاهی کامل از موارد ذکر شده که در هزینه‌ی ارسال بار شما به شهرهای کانادا تاثیر مستقیم دارند، میتوانید به صفحه ی “هزینه فریت بار” مراجعه نموده و توضیحات کامل هریک از موارد ذکر شده را مطالعه نمایید. بدیهی است آگاهی داشتن نسبت به این مسائل، در مدیریت هزینه‌های ارسال بار به مقصد مورد نظرتان ، موثر می‌باشد.

هزینه فریت بار به شهرهای مختلف کانادا

همانطور که قبلا گفته شد، هزینه‌ی ارسال بار به شهرهای مختلف کانادا با هم متفاوت می‌باشند. هزینه‌ی ارسال بار به شهرهای کانادا مانند : ونکوور ، مونترال، تورنتو، کبک، اتاوا ، هالیفاکس ، سنت جان، رجینا، کلگری، ادمونتون، ویکتوریا و … با یکدیگر متفاوت است. چرا که پرواز به هریک از این شهرها، با خطوط هوایی متفاوت انجام میشوند؛ و ضمنا مسافت هریک از این شهرها در قیمت ارسال بار هوایی به آنها، تاثیرگزار می‌باشد.

برای مثال ممکن است قیمت ارسال بار هوایی به ونکوور کانادا با هواپیمایی امارات، با تعرفه‌ی فریت بار به همان شهر با هواپیمایی قطری متفاوت باشد. تماس با همکاران ما در واحد فروش بار دفتر خدمات بار هوایی سریع ترابر کهکشان در فرودگاه امام خمینی (ره) ، شما را در مدیریت هزینه‌های ارسال کالا به مقصد مورد نظرتان، یاری می‌رساند.

مدارک مورد نیاز برای فریت بار هوایی به کانادا

مدارکی که برای فریت بار مسافری بصورت هوایی و از طریق فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) مورد نیاز است بدین شرح می‌باشد:

 • یک کپی یا عکس از بلیط هواپیمای شما
 • اصل و کپی پاسپورت یا کارت ملی فرستنده‌ی بار
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)

اما چنانچه قصد ارسال بار تجاری به کانادا را دارید، میبایست این مدارک را ارائه دهید:

 • کارت بازرگانی و یا معرفی‌نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به کانادا
 • مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی (در صورت لزوم)
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)
 • اینویس

برای موارد خاص که نیاز به مجوزهای خاص میباشد، با همکاران ما در امور صادرات بار تماس گرفته و راهنمایی بخواهید.

مراحل فریت بار به کانادا و ترخیص و تحویل بار

با اینکه شرکت سریع ترابر کهکشان ، صفر تا صد حمل بار هوایی شما را بعهده میگیرد، اما برای آگاهی شما، تمامی مراحل مختلف ارسال بار هوایی به شهرهای کانادا را برای شما بیان میداریم:

1تماس با شرکت  سریع ترابر کهکشان و مشاوره رایگان با متخصصین ما

2انعقاد قرار داد کتبی جهت ارائه خدمات فریت بار به کانادا

3بسته بندی تخصصی بار شما در محل؛ برای دانستن اهمیت بسته‌بندی ایمن، صفحه بسته بندی بار فریت را مشاهده نمایید.

4انتقال رایگان بار از منزل یا شرکت شما به پایانه هوشمند فرودگاه امام خمینی (ره)

5انجام کلیه امور مربوط به تشریفات گمرکی

6گرفتن مجوزهای لازم جهت فریت بار به کانادا

7تکمیل مدارک، بیمه بار، صدور بارنامه هوایی و گرفتن رزرو پرواز

8الصاق تگ و لیبل ، ایکس ری و تحویل بار به ایرلاین

9تحویل بارنامه و سایر مدارک به مشتری و تسویه حساب

10پشتیبانی و پیگیری بار تا رسیدن آن به شهر مورد نظر شما در کشور کانادا

11انجام کلیه امور مربوط به ترخیص بار در کانادا

12حمل بار از فرودگاه مقصد و تحویل بار به آدرس شما در کانادا

 

برای اطلاعات بیشتر در مورد هریک از مواردی که در بالا ذکر شد، میتوانید شرح “مراحل فریت بار” را در سایت ما مشاهده نمایید.

خدمات سریع ترابر کهکشان در فریت بار به کانادا:

ارسال هوایی لوازم منزل به کانادا

شما میتوانید کلیه‌ی لوازم منزل خود را به شهرهای مختلف کانادا از قبیل: ونکوور ، مونترال، تورنتو، کبک، اتاوا ، هالیفاکس ، سنت جان، رجینا، کلگری، ادمونتون، ویکتوریا و … بصورت هوایی فریت نمایید.

کلیه‌ی لوازم منزل شما اعم از مبلمان، کمد و تخت خواب، میز ناهارخوری، بوفه، کمد، اجاق گاز و یخچال، پیانو، فرش، تابلوهای نقاشی، ظروف و البسه و … توسط تیم تخصصی سریع ترابر کهکشان بسته بندی مخصوص بار فریت شده، و سپس بصورت هوایی به مقصد مورد نظر شما در کانادا ارسال میگردد.

فریت هوایی لوازم شخصی به کانادا

نیاز نیست شما مبالغ هنگفت بابت اضافه بار مسافری بپردازید. کلیه ی لوازم شخصی را نیز میتوان بصورت فریت به کانادا ارسال نمود. شما میتوانید چند روز پیش از پرواز، چمدانهای خود را که حاوی لوازم شخصی شماست، به مقصد مورد نظرتان در کانادا فریت نمایید.

فریت لوازم دانشجویی به کانادا

ممکن است قصد ادامه ی تحصیل در یکی از دانشگاههای معتبر کانادا را داشته باشید. شما هم میتوانید کلیه ی لوازم مورد نیاز خود را اعم از پوشاک، کتاب و جزوات درسی، سی دی و لوح های فشرده، مواد خوراکی (خشکبار و غذاهای آماده در بسته بندی‌های تجاری) به شهرهای کانادا ارسال نمایید.

ارسال هوایی حیوان خانگی به کانادا بصورت فریت بار

چنانچه تمایل دارید تا حیوان خانگی خود را اعم از سگ، گربه، خرگوش، پرنده، آبزیان اعم از ماهی های آکواریومی و تزئینی و … با هواپیما به یکی از شهرهای کانادا ارسال نمایید، شرکت سریع ترابر کهکشان با کادر تخصصی خود در این زمینه در خدمت شماست.
برای اطلاعات بیشتر در زمینه ی حمل حیوانات زنده و خانگی بصورت هوایی به خارج از کشور، صفحه ی حمل هوایی حیوانات خانگی را مطالعه نمایید.

ارسال بارهای تجاری و نمایشگاهی به کانادا

برای ارسال بارهای تجاری اعم از ماشین آلات صعتی، دستگاههای الکترونیکی، تجهیزات پزشکی ، تابلوهای نقاشی ، اقلام نمایشگاهی ، قطعات صنعتی، ابزار آلات و … به کانادا ، میتوانید از سالها تجربه ی شرکت سریع ترابر کهکشان این زمینه یاری بجویید.

همکاران ما با بهترین مسیرهای حمل هوایی ، توسط معتبرترین ایرلاینهای بین المللی (و یا با معتبرترین خطوط کشتی رانی بین المللی برای حمل دریایی) و با بهترین و پایین ترین قیمت، محموله ی شما را به مقصد شما در کانادا بصورت زمینی و هوایی و دریایی حمل مینمایند.

نکات مهم برای مسافران در مورد فریت بار به کانادا :

 • یک هفته تا ده روز قبل از انجام مسافرت به کانادا، جهت ارسال بار فریت مسافری با ما تماس بگیرید.
 • با در نظر گرفتن ایام تعطیل گمرک فرودگاه امام خمینی، حداقل دو روز قبل از سفر باید اقدام به انجام فریت بار خود نمایید.
 • گمرک امام خمینی ( ره ) در روزهای پنج شنبه ، جمعه و سایر تعطیلات رسمی کشور، تعطیل می باشد.
 • جهت انجام فریت بار، از شرکت های دارای مجوز فریت بار و دارای دفتر در فرودگاه امام خمینی (ره) کمک بگیرید.

راهنمای تحویل بار فریت در کانادا:

 1. هزینه انبار داری تا 48 ساعت رایگان و بعد از آن با توجه به وزن ، حجم و نوع بار محاسبه می گردد.
 2. هزینه خدمات فرودگاهی در کانادا بین 30 تا 40 دلار می باشد.
 3. تکمیل فرم دیکلریشن (Declaration Card) که همان اظهار نامه گمرکی است، جهت استفاده از معافیت 4 ساله از پرداخت حقوق و عوارض ارسال این کالاها به مبدا ضروری میباشد.
 4. ارائه پکینگ لیست و اینوویس، شماره بارنامه و کارت شناسایی (پاسپورت) در مقصد الزامی است.
 5. مقدار ارز مجاز همراه برای هر نفر بدون اعلام به گمرک 10 هزار دلار کانادا و یا معادل خارجی آن می باشد.
 6. همراه بردن غلات و محصولات کشاورزی، به دلیل جابجایی بیماری های گیاهی بین قاره ای، به کانادا ممنوع می باشد.

شرکت سریع ترابر کهکشان تمامی این مراحل را برای شما انجام داده و بار را ترخیص کرده و در درب منزل در کانادا، تحویل شما می‌نماید.  

فریت بار به ونکوور | ارسال بار به ونکوور کانادا

 

ونکوور شهری بسیار بزرگ در کانادا میباشد که سالانه مهاجران و توریست‌های زیادی را به خود جلب میکند. وجود دانشگاههای معتبر و فرصتهای شغلی بسیار در این شهر، این شهر را به یکی از جاذبه های بزرگ کانادا تبدیل کرده است.

شرکت سریع ترابر کهکشان برای مسافرانی که قصد ارسال بار به شهر ونکوور را دارند سرویس‌های ویژه ارائه میدهد. ما از صفر تا صد ارسال بار از ایران تا ونکوور کانادا را برای شما به عهده میگیریم. از بسته بندی گرفته تا ارسال و ترخیص لوازم شما در ونکوور .

فریت بار به تورنتو | ارسال بار به تورنتو کانادا

 

تورنتو پر جمعیت ترین شهر کانادا و شهری بسیار زیبا و عالی برای مهاجرت کنندگان و توریست‌ها میباشد. شهری که بسیاری از ایرانیان ساکن آن هستند و نیاز به حمل و ارسال بار و لوازم منزل به آن، کاملا محسوس است.

شرکت سریع ترابر کهکشان برای مسافرانی که قصد ارسال بار به شهر تورنتو را دارند، سرویس‌ ویژه‌ای را ارائه میدهد. ما سرویس صفر تا صد فریت بار و لوازم منزل از ایران تا تورنتو کانادا را برای شما ارائه میدهیم. از بسته بندی بار در منزل شما گرفته تا ارسال و ترخیص لوازم شما در تورنتو. با ما تماس بگیرید.

فریت بار به مونترال | ارسال بار به مونترال کانادا

مونترال دومین شهر پرجمعیت کانادا بوده و در استان کبک واقع شده است. شهری که به جهت رواج بسیار گسترده ی زبان فرانسوی در آن، آنرا پاریس دوم جهان میخوانند .

شرکت حمل و نق بین المللی سریع ترابر کهکشان برای مسافرانی که قصد فریت بار شخص و لوازم منزل خود به شهر مونترال را دارند، پیشنهاد میکند که از سرویس ‌های بی‌نظیر ما در حمل بار هوایی بهره ببرند. ما تمامی امور ارسال بار شما از ایران تا مونترال را به عهده میگیریم. از بسته بندی بار در منزل شما تا پیکاپ تا فرودگاه و ارسال آن به کانادا. ما قادریم تا محموله ی شما را در فرودگاه مونترال ترخیص نموده و در منزل تحویل شما دهیم. با ما تماس بگیرید.

×
خانم جدیدی
1 +