خدمات رایگان

خدمات رایگان فریت بار هوایی

شرکت سریع ترابر کهکشان در طرح تکریم مشتریان و جلب رضایتمندی ایشان که بالاترین سرمایه برای این شرکت محسوب میشود، خدماتی را تحت عنوان “خدمات رایگان فریت بار” طرح‌ریزی نموده است. در این صفحه به شرح این خدمات برای مشتریان محترم این شرکت میپردازیم.

 

 

 

خدمات رایگان فریت بار

 

 

لازم به ذکر است خدمات ما به گونه‌ای است که همه نیازهای مشتریان را در بر خواهد گرفت. (مشاوره و بازدید محموله، بسته‌بندی تخصصی، حمل از درب آدرس به فرودگاه، تشریفات گمرگی در گمرگ مبدا، صدور بارنامه شرکت‌های معتبر هواپیمایی، بیمه مازاد، ترخیص بار در گمرگ مقصد و تحویل کالا درب آدرس گیرنده کالا در برخی مقاصد. ) برای آشنایی با خدمات کامل سریع ترابر کهکشان، صفحه ی خدمات ما را در همین سایت مشاهده نمایید.


حس آرامش و اطمینان همواره در سایه‌ی تخصص و کارآمدی بدست می‌آید. این‌همه رضایتمندی از شرکت سریع ترابر کهکشان توسط شرکت‌های بزرگ تجاری ایران، اتفاقی نیست. ما همواره بهترین راه حل ها را برای فریت بار ، صادرات و یا ترخیص کالای شما به شما ارائه خواهیم داد.

1- مشاوره تخصصی رایگان در خصوص فریت بار

 

اهمیت مشورت در کلیه امور بر هیچ کس پوشیده نیست. اما در موضوع مهم و تخصصی مانند فریت بار هوایی، حتما نیاز به مشاوره، آن هم با افراد متخصص و با تجربه وجود دارد. شما همواره می توانید از مشورت کارشناسان باتجربه شرکت سریع ترابر کهکشان در زمینه فریت بار هوایی بهره مند گردید.

 

شما برای فریت بار خود، نیاز به چه مشورتی دارید؟

معمولا کسانیکه قصد فریت بار به کشورهای خارجی را دارند، سوالاتی از این قبیل برایشان بوجود می‌آید:

  • چه کالاهایی را می‌توانم به صورت فریت بار مسافری ارسال کنم؟
  • برای فریت بار به چه مدارکی نیاز هست؟
  • چه موقع برای فریت بار می‌بایست اقدام کنم؟
  • چگونه کالاها و لوازم خود را برای فریت بار هوایی بسته بندی کنم؟
  • ارسال چه کالاهایی در فریت بار هوایی ممنوع است؟
  • برای تحویل گرفتن بار خود در مقصد، به چه مدارکی احتیاج هست؟
  • چقدر طول می کشد تا کالاهای من در فریت بار، به مقصد برسد؟
  • چه اطلاعاتی برای صدور بارنامه فریت بار هوایی نیاز هست؟
  • هزینه فریت بار چگونه محاسبه می گردد؟
  • و خیلی از سوالات دیگر که شما می توانید با یکی از روش‌های مختلف (چت آنلاین، تماس مستقیم، ارسال ایمیل، مطالعه مقالات مرتبط در سایت) از کارشناسان ما بپرسید.

شما می توانید به صورت رایگان
از تجربه و تخصص 
سریع ترابر کهکشان در زمینه فریت بار هوایی
به عنوان یکی از باسابقه ترین، پرفروش ترین و بزرگترین شرکتهای فریت بار بهره مند گردید.


رعایت نکات مهمی که توسط کارشناسان ما به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد، تا حدود زیادی در هزینه ها، زمان و انرژی شما صرفه‌جویی نموده و آرامش را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

2- بازدید و ارزیابی رایگان جهت فریت بار

شرکت سریع ترابر کهکشان در خدمتی نوین و جهت رفاه حال شما مشتریان عزیز، اقدام به ارائه خدمات ارزیابی و بازدید رایگان بار شما، جهت فریت بار نموده است. در این خدمت، شما مشتریان عزیز می توانید قبل از تصمیم جهت فریت بار هوایی، از مشاوره و ارزیابی کارشناسان ما در محل خود به صورت حضوری و رایگان بهرمند گردید.

حتی شما می توانید قبل از اقدام برای خرید کالاهایی نظیر مبلمان، سرویس خواب و یا هر کالای دیگری، از هزینه‌های ارسال هوایی آن به مقصد خود، مطلع گردید و سپس اقدام به خرید نمایید. حتما قبل از خرید این گونه کالاها، در مورد ابعاد بار و محدودیت‌های موجود در انبار هواپیما جهت ارسال فریت بار هوایی و قوانین محاسبه وزن حجمی، با کارشناسان ما مشورت نمایید. همچنین میتوانید برای اطلاعات بیشتر، صفحه بسته بندی بار فریت را مطالعه نمایید.

3- جمع آوری و حمل رایگان بار فریت تا فرودگاه امام خمینی

شرکت سریع ترابر کهکشان با بهرمندی از ناوگان مجهز و کامل در زمینه حمل نقل زمینی، اقدام به ارائه خدمات جمع آوری و حمل رایگان بار فریت شما می نماید. در این اقدام، کالاها و بارهای شما مشتریان عزیز، جهت فریت بارهوایی، به صورت رایگان و با نظارت کارشناسان شرکت سریع ترابر کهکشان، به صورت استاندارد و ایمن بارگیری و به پایانه بار هوایی فرودگاه امام خمینی ارسال می‌گردند.

×
خانم جدیدی
1 +