اضافه بار مسافری

اضافه بار مسافری یا فریت کردن بار؟ کدام مناسب است؟

کدامیک از این دو روش برای مسافران و مهاجرت کنندگان به خارج از کشور مناسب‌تر و مقرون به صرفه تر است؟

اضافه بار مسافری چیست؟

برای اغلب مسافران به خارج از کشور پیش می آید که باری که قصد همراه بردن آن را دارند ، بیش از وزنی است که خطوط هوایی اجازه ی همراه بردن آن را میدهند. معمولا بسته به کلاس ایرلاین و نوع بلیط ، شما مجاز به حمل چیزی مابین 25 الی 50 کیلو گرم بار همراه مسافری در پرواز هستید. نکته اینجاست که شما برای حمل هر کیلوگرم اضافه بار مسافری ، میبایست مبلغ بسیار بالایی را هزینه کنید ، که اصلا بصرفه نیست.

از سوی دیگر، به همراه بردن برخی کالاها در بار همراه، غیر مجاز میباشد، و یا برخی ایرلاینها در مورد حمل آنها سختگیری‌هایی دارند. برای مثال بهمراه بردن حیوان زنده در هواپیما که بسیاری از ایرلاین‌ها آنرا بصورت بار همراه پذیرش نمیکنند. مطالب بیشتر در زمینه ارسال حیوان زنده را در بخش حمل هوایی حیوان خانگی آورده ایم.

اضافه بار مسافری چه مشکلاتی را برای مسافر ایجاد میکند؟

به همراه داشتن بار زیاد در هنگام پرواز، علاوه بر برخی ممنوعیت‌ها و هزینه های بالای آن، میتواند مشکلات دیگری را هم برای شما ایجاد کند. مثلا دست و پا گیری آن در زمانیکه شما برای چک شدن و دریافت کارت پرواز و چک گذرنامه، زمان کمی دارید. بهمراه بردن چمدانهای متعدد در سالن چک و گذرنامه و ترانزیت واقعا دردسر ساز و دست و پا گیر است. ضمنا شما میبایست زمانی را صرف انتظار در صف پرداخت هزینه های بسیار زیاد اضافه بار مسافری بکنید.

فریت بار مسافری: بهترین راه حل برای ارسال اضافه بار در هواپیما

فریت بار مسافری بهترین جایگزین برای اضافه بار مسافریست. چرا که در فریت بار مسافری، شما مجاز به حمل هر میزان بار شخصی و غیرتجاری، با صرف مبلغ بسیار پایین تری نسبت به اضافه بار هستید؛ بشرط آنکه بار شما، جزو کالاهای غیر مجاز در فریت بار محسوب نشوند. شما میتوانید در فریت بار مسافری، تمام لوازم مجاز در فریت بار را، پیش و یا پس از پرواز خود، به مقصدتان در هرگوشه از جهان، بصورت غیرهمراه ارسال نموده، و هرگاه به مقصد رسیدید، در گمرک فرودگاه، محموله ی خود را ترخیص نموده و تحویل بگیرید.

اسوده

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ارسال بار به خارج از کشور و هزینه‌های آن، با کارشناسان ما تماس بگیرید:


۰۳۱۳۲۳۶۷۱۷3


۰۹۱۳۷۴۷۶۷۲۶

چطور می‌بایست بار خود را فریت کنیم؟

قط کافیست تا با دفتر سریع ترابر کهکشان در باربری فرودگاه امام خمینی تماس بگیرید. مابقی کارها را به ما بسپارید. صفر تا صد بسته بندی و ارسال هوایی بار شما را، پرسنل باتجربه‌ی ما، بصورت کاملا تخصصی برای شما انجا خواهند داد. چنانکه شما با خیالی آسوده، تنها به امر سفر خود بپردازید.

اما چنانچه تمایل دارید اطلاعات بیشتری در مورد شرایط و مراحل فریت بار مسافری داشته باشید، صفحه ی راهنمای فریت بار را در سایت ما مطالعه بفرمایید تا اطلاعات دقیقی در این زمینه داشته باشید. همینطور پیشنهاد میکنیم حتما مقاله‌ی بسته بندی بار فریت مسافری را مشاهده نمایید تا به اهمیت بسته بندی مناسب در فریت بار مسافری آگاه باشید.

هزینه های اضافه بار در مقایسه با هزینه های فریت بار

فریت کردن بار، هزینه ها را برای مسافران به خارج از کشور، حداقل تا یک سوم کاهش میدهد. در برخی پروازها، شما برای هر کیلو اضافه بار مسافری، میبایست 30 دلار پول پرداخت نمایید. اما با فریت کردن بارتان، بعضا شما میتوانید به ازای ارسال هر یک کیلو بار فریت، مبلغ 4 دلار پول پرداخت نمایید.

برای آگاهی بیشتر از هزینه های فریت مسافری و پایین آوردن هزینه های ارسال بار به خارج از کشور، صفحه ی هزینه های فریت بار را مطالعه نمایید. همچنین شما میتوانید نرخ حمل هوایی بار با ایرلاین های داخلی را، بصورت آنلاین در صفحه ی نرخ آنلاین هزینه فریت بار در سایت ما مشاهده نمایید.

×
خانم جدیدی
1 +